• Київ, вул. Антоновича, 51
  • +34622276728
  • Київ, вул. Антоновича, 51
  • +34622276728

Зміцнення поваги і формування позитивного іміджу

  • Зміцнення поваги і формування позитивного іміджу

Чи відомо вам про те, що наші земляки-українці минулого і сьогодення внесли істотний вклад у розвиток світової науки, культури, технологій і суспільства? Українці обіймали провідні державні посади в багатьох країнах світу, розробляли наукові проєкти, сприяючи розвитку людства, підкорювали космос, дивували світ творчими талантами.

До прикладу, Квітка Цісик родом із Західної України. І хоча вона народилася у США, її талант завжди супроводжували українські мотиви і любов до рідного краю. Співачка залишила неповторний спадок унікальних пісень, що звучать самобутньо і не залишають байдужими ніякого. Її голос звучав у рекламі провідних американських брендів, з нею працював продюсер Майкла Джексона Квінсі Джонс.

Геній літакобудування Іван Сікорський народився у Києві, а створений ним літак «Ілля Муромець» став рекордсменом за вантажопідйомністю. Розроблені ним гелікоптери використовувались у збройних силах США. Його унікальні «залізні птахи» дали змогу долати величезні відстані й першими в історії перелетіли Тихий океан і Атлантику.

Один із засновників всесвітньо відомої компанії Apple – Стів Возняк. Його батько – виходець з України, буковинець. А Стів став одним із засновників компанії разом зі Стівеном Джобсом.

Подібних прикладів у всесвітній історії – величезна кількість! Успіхи людей з українським корінням викликають повагу і розуміння мудрості, таланту й сили духу наших земляків.

Про найвидатніших співвітчизників і вихідців з України, а також про відомі бренди та проєкти, створені українцями – у даному розділі.