• Київ, вул. Антоновича, 51
  • +34622276728
  • Київ, вул. Антоновича, 51
  • +34622276728

Діяльність громадської організації

  • Діяльність громадської організації

Діяльність ГО «Асоціація українців за кордоном» стосуватиметься багатьох аспектів громадської активності, мета яких – всебічна підтримка українців у Європі та світі. Серед напрямків діяльності – організація різнопланових суспільних заходів, правова допомога, благодійність, формування ефективної законодавчої бази для захисту наших співвітчизників за кордоном. Психологічна і юридична підтримка, консультації та розвиток асоціації з інформаційним супроводом і залученням нових учасників.

Заходи організації

У даному розділі буде повідомлятися про всі передбачені діяльністю організації заходи, час і місце їх проведення тощо. (Увага! Проведення запланованих заходів, пов’язаних із поїздками в інші країни, відтерміновуються до завершення карантину!)

У діяльності громадської організації «Асоціація українців за кордоном» значна увага буде надаватися захисту прав українських жінок, адже саме жінки дуже часто лишаються найбільш незахищеними. І не тільки в питанні роботи за кордоном, але і в питанні сімейного насильства і відчуття безпорадності, коли, живучи у чужій країні, поруч немає близьких людей, які могли б захистити від чоловіка-тирана. Часто причиною, що змушує українок терпіти домашнє насильство, стає елементарне незнання своїх прав. Адже в Європі захист прав жінок затверджений Стамбульською конвенцією, що має повну назву – Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. Дана конвенція не лише суворо дотримається у країнах Європи, але і передбачає захист як від фізичного, так і від психологічного насильства. Документ передбачає і захист від домашнього насилля також для чоловіків і дітей. Прийняття Стамбульської конвенції вкрай необхідне Україні, де рівень домашнього насильства лишається не тільки високим, але часто сприймається як норма існування. Для нашої держави ратифікація конвенції може стати грандіозним кроком вперед.

Наразі багатьом нашим жінкам потрібно усвідомити – про домашнє насильство не можна мовчати! Мовчання породжує нові прояви агресії і саме страх і сором – ті почуття, на яких грає агресор. Стати жертвою домашнього насильства – це не соромно. Соромно має бути тільки тому, хто дозволяє собі принижувати жінку. Про такі випадки необхідно заявляти вголос. Лише тоді можна розраховувати на допомогу. А вона є. Особливо у країнах Європи, де чоловіка, що образив жінку, може чекати не умовне, а реальне тюремне ув’язнення з відшкодуванням моральних і фізичних страждань своєї жертви.